Kviečiame balsuoti: ligoninės projektas – Dalyvaujamojo biudžeto idėjų konkurse

• Kviečiame balsuoti: ligoninės projektas – Dalyvaujamojo biudžeto idėjų konkurse
2024 05 27

Jonavos ligoninė dalyvauja rajono savivaldybės paskelbtame Dalyvaujamojo biudžeto idėjų konkurse – įstaigos kolektyvas siūlo ant ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriaus pastato sienos perkelti dailininko Remigijaus Januškevičiaus nutapytą paveikslą.

Meno kūrinys papuoš ligoninės lauko sieną ir atkreips praeivių dėmesį į šiame skyriuje kasdien užgimstančią naują gyvybę.

Jonavietis dailininkas R. Januškevičius projekto autoriumi pasirinktas neatsitiktinai – jo kūriniuose gausu šiltų emocijų, pozityvių jausmų ir geros nuotaikos. Remigijaus darbai išsiskiria autorine technika, kuri sukuria pasakos įspūdį. Jo sukurti personažai – visada pasipuošę, nes jiems gyvenimas yra šventė. Jie skrenda, supasi, plaukia, dirba, ilsisi, žaidžia gamtoje.

Specialiai šiam projektui sukurtą R. Januškevičiaus paveikslą ant pastato sienos perkels patyrusių gatvės menininkų komanda. Šis kūrinys taps savotiška dovana Jonavos ligoninės gimdyvėms ir visiems jonaviečiams.

Taip pat tikimasi, kad projektas padės Jonavos ligoninei padidinti savo žinomumą ir paskatins moteris iš kitų šalies rajonų gimdyti Jonavoje.

Projektas „Meno kūrinys ant ligoninės pastato sienos“ dalyvauja konkurso kategorijoje „Mažos apimties projektai Jonavos mieste“. Už idėją galima balsuoti programėlėje JONAVA ir čia >> savivaldybės interneto svetainėje.

Dalyvaujamasis biudžetas – tai galimybė kiekvienam Jonavos rajono gyventojui realizuoti savo sumanymus ir pagražinti rajono viešąsias erdves.

Šiemet gyventojai pasiūlė iš viso 17 tinkamų finansuoti projektų: šešis mažos apimties projektus Jonavos mieste, septynis – rajone ir keturis didelės apimties projektus.

Jonaviečiai gali balsuoti visose trijose kategorijose – už mažos apimties projektus mieste ir rajone bei už didelės apimties projektą, kuris būtų įgyvendintas kitais metais. Balsuoti kiekvienoje kategorijoje galima po vieną kartą.