Kuriame Lietuvos ateitį

2015 05 14

VšĮ Jonavos ligoninė kaip projekto partneris vykdo iš Europos sąjungos fondų lėšų projektą "Vidurio ir vakarų Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimo, modernizuojant ir optimizuojant sveikatos priežiūros sistemos infrastruktūrą bei teikiamas paslaugas", kuri kuruoja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligonė Kauno klinikos. Projekto pradžia 2007-07-26, projekto pabaiga 2015-08-31.
Projekto metu VšĮ Jonavos ligoninė gavo modernią diagnostinę ir gydymo įrangą:

1. 3 reanimacinės lovos komplektai su pilna paciento monitoravimo, dirbtinės plaučių ventiliacijos sistema;.
2. 2 echokardiografai;
3. Veloergometrijos kompleksas;
4. Ilgailaikė EKG stebėjimo įranga.

Šios Europos sąjungos lėšomis gautos įrangos pagalba bus geriau diagnozuojami Jonavos rajono gyventojų širdies kraujagyslių ligų susirgimai, pagerės gydymo kokybė bei pagerės rajono gyventojų sergamumo bei mirtingumo rodikliai, sumažės pacientų eilės ištyrimui.