VšĮ Jonavos ligoninė

Akušerijos ginekologijos skyriaus atnaujintose gimdyklose dirba patyrusios ir dėmesingos akušerės, padėjusios ne vienam tūkstančiui naujagimių ateiti į šį pasaulį. Veikia akušerijos dienos stacionaras, kuriame nėščiosios gali gydytis įvairius su nėštumu  susijusius  negalavimus.

Naujagimius konsultuoja ir gydo iš KMUK atvykstantys 2 aukštos kvalifikacijos gydytojai neonatologai. Esant reikalui visą parą nėščiajai ir naujagimiui pagalbą teikia gydytojai reanimatologai bei pediatrai.

Informacija tel. 8 349 69 091, 8 349 69 112.

Skyriuje atliekamos šiuolaikinės endoskopinės diagnostinės ir gydomosios operacijos: histeroskopijos, laparoskopinės gerybinių kiaušidžių auglių, miomų ar visos gimdos šalinimo operacijos gimdos kaklelio iki vėžinių susirgimų gydymas. Vaginaliai (per makštį) atliekamos plastinės operacijos (su gimdos pašalinimu ar be). Skyriuje dirba patyrę gydytojai,  kvalifikaciją įgiję ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Svarbu: Įsakymas dėl VšĮ Jonavos ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriaus Epidurinio gimdymo  nuskausminimo medicininių indikacijų.

Išankstinė pacientų registracija internetu

Duomenų saugos politika

Darbo pasiūlymai

Kauno regiono ASPĮ IS elektroninių paslaugų vartotojų atsiliepimų siuntimo forma

Kauno regiono ASPĮ IS elektroninių paslaugų vartotojų pavyzdinio klausimyno forma

VšĮ Jonavos ligoninės antikorupcinė anketa

Paslaugų vertinimo anketa

Konfidenciali psichologinė pagalba

medikams ir jų artimiesiems