VšĮ Jonavos ligoninė

VšĮ Jonavos ligoninės administracija, atsižvelgdama į gyventojų poreikius bei pastabas dėl pacientų eilių valdymo VšĮ Jonavos ligoninės Konsultacinėje poliklinikoje, registruojantis konsultacijoms pas specialistus, priėmė sprendimą VšĮ Jonavos ligoninės informacinėje sistemoje sukurti posistemę leidžiančia SMS žinutės pavidalu pacientą informuoti apie numatomą konsultacijos laiką bei suformuoti paciento patvirtinimą jog pacientas atvyks paskirtai konsultacijai.

Pacientas 1 parą prieš numatomą specialisto konsultaciją, gaus į telefoną SMS pranešimą „Primename, kad V.P. uzregistruotas pas V. Pavardauskas vizitui 2019-01-29 15:00 val. 100 kab. Patvirtinkite atvykima atsakant TAIP arba NE.”

Problema yra aktuali bei keliama Sveikatos apsaugos ministerijos mastu, stengiantis suvaldyti pacientų laukimo eiles, gaunant specialisto konsultacijas. Priimtas sprendimas padės užtikrinti grįžtamąjį ryšį tarp gydytojo ir paciento ir leis priimti korekcijas, pacientui informavus jog neturi galimybių atvykti, taip perkeliant į jo vietą kitą pacientą, belaukianti eilėje.

Konsultacinės poliklinikos registratūros telefono numeriai: 865849589; 865848366

Išankstinė pacientų registracija internetu

Duomenų saugos politika

Darbo pasiūlymai

Kauno regiono ASPĮ IS elektroninių paslaugų vartotojų atsiliepimų siuntimo forma

Kauno regiono ASPĮ IS elektroninių paslaugų vartotojų pavyzdinio klausimyno forma

VšĮ Jonavos ligoninės antikorupcinė anketa

Paslaugų vertinimo anketa

Konfidenciali psichologinė pagalba

medikams ir jų artimiesiems