Jonavos rajono savivaldybės meras M. Sinkevičius su savo komanda pasveikino VšĮ Jonavos ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriaus gydytojus, akušeres, slaugytojas ir visą kolektyvą su pasiektu svarbiu tarpiniu rezultatu. Meras pažymėjo, kad Akušerijos ginekologijos skyrius sėkmingai vysto savo veiklą ir nuosekliai vykdo užsibrėžtus tikslus, kad gimdyvės ir naujagimiai gautų kvalifikuotą, tinkamą pagalbą bei priežiūrą, kad gimdyvės noriai atvyktų iš visos Lietuvos gimdyti į Jonavą.

Apžiūrėdamas skyrių, Meras ir jo komanda pasveikino jaunas šeimas susilaukusias naujagimių pasidžiaugdamas, kad Sveikatos apsaugos reformų metu skyriaus personalas sėkmingai teikia akušerinę pagalbą besilaukiančioms kūdikių šeimoms, užtikrinant saugų gimdymą bei profesionalią priežiūrą. Padėkodamas skyriaus darbuotojams Meras patikino, kad Jonavos rajono savivaldybė toliau nuosekliai rems Akušerinę pagalbą rajone, kad Jonavos ir aplinkinių miestų bei miestelių gyventojai gautų reikalingas paslaugas Jonavos ligoninėje.

Savo sveikinime Meras palinkėjo, kad Jonavos ligoninė atlaikytų iškylančius sunkumus.