Jonavos rajono Savivaldybė ir Meras stiprindami Ligoninės infrastruktūrą, siekiant, kad gimdyvės, jų artimieji bei svečiai gautų kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas, 2022 m. vasaros pradžioje priėmė sprendimą atnaujinti Akušerijos ginekologijos skyriaus prieigas bei sutvarkyti automobilių stovėjimo aikštelę.

2022 m. liepos 20 d. įvyko atliktų darbų viešas pristatymas, Jonavos ligoninės darbuotojai pasidžiaugė greitai ir profesionaliai atliktais darbais, sutvarkyta aplinka, automobilių stovėjimo vietomis, atnaujintais gimdyvių patekimo į skyrius takais. Atidarydamas Jonavos ligoninės automobilių stovėjimo aikštelę, gerbiamas Meras M. Sinkevičius, pasidžiaugė sutvarkyta aplinka, tvarkingai atliktais darbais ir palinkėjo Akušerijos ginekologijos skyriaus darbuotojams toliau sėkmingai darbuotis ir įvykdyti numatytus tikslus, pažadėdamas toliau remti ir palaikyti VšĮ Jonavos ligoninę SAM reformos eigoje.

Dėkojame Jonavos rajono Savivaldybės administracijai, Merui, Sveikatos komiteto pirmininkei už rūpestį gyventojais bei paramą medikų bendruomenei.

Jonavos ligoninės administracija