VšĮ Jonavos ligoninėje padidėjus gimdymų skaičiui ir gimdymo palatų užimtumui teko padidinti gimdyvių palatų kiekį siekiant, kad būsimos mamos jaustųsi patogiai ir saugiai. Pertvarkant skyriaus palatas, iškilo naujagimių vystymo staliukų trūkumo problema, kurią geranoriškai ir operatyviai padėjo išspręsti Jonavos Baldai Jums kolektyvas ir asmeniškai direktorius Alfonsas Meškauskas. Greitų sprendimų dėka, VšĮ Jonavos ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriui buvo pagaminti 4 naujagimių vystymo staliukai užtikrinantys pagimdžiusioms mamytėms saugią vaikučio priežiūrą.

Akušerijos ginekologijos skyriaus kolektyvas džiaugiasi kokybiškais baldais ir UAB „Baldai Jums“ darbuotojų profesionalumu bei geranoriška pagalba.
VšĮ Jonavos ligoninės administracija dėkoja įmonės kolektyvui perduodama didžiausią darbuotojų padėką įmonės vadovui A. Meškauskui bei visiems prisidėjusiems prie šio reikalingo sprendimo.

VšĮ Jonavos ligoninės administracija