Ateinant mažyliui į pasaulį, jauniesiems tėveliams atsiranda papildomų rūpesčių, kaip sklandžiai užtikrinti pirmąsias naujagimio dienas ir atsirandančius vaikučio poreikius. Jaunoms šeimoms neretai iškyla naujų sunkumų kaip subalansuoti šeimos biudžetą, kad naujagimiui pirmosios dienos prabėgtų ramiai ir prasmingai. Jonavos savivaldybės meras ir Jonavos rajono savivaldybės taryba, skatindami gimdymus ir palaikydami jaunas šeimas bei atsižvelgdami į demografinę situaciją rajonuose, priėmė sprendimą Nr. 1TS-58 nuo 2022 m. balandžio 21 d.: „jog kiekvienai šeimai, kurios naujagimis gimė VšĮ Jonavos ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje, nepriklausomai nuo to kur yra deklaruota tėvelių gyvenamoji vieta, skirti vienkartinę 129 Eur išmoką.“ Kviečiame jaunas šeimas pasinaudoti skatinimo galimybe bei atvykti susipažinti ir gimdyti Jonavos ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje. Skyriaus personalas maloniai pasiruošęs priimti būsimąsias mamas !!!.

Esant poreikiui pasikonsultuoti su Jonavos ligoninės gydytoju akušeriu ginekologu galima telefonu 8-349-69112.