Gerbiamos slaugytojos, mielos kolegės, – sveikiname profesinės šventės proga, didžiuodamiesi Jūsų kruopščiu ir pasiaukojančiu rūpesčiu pacientais, Jūsų neišsenkama energija, dėmesiu tiems, kurie labiausiai reikia šilumos bei pagalbos ligos metu, nesvarbu ar jis būtų vaikutis ar daug gyvenimę patyręs senolis, Jūsų kantrybe bei meile sergančiam, prašančiam pagalbos, kenčiančiam ar vienišam. Telydi Jus namiškių ir artimųjų šiluma, atjauta, supratimas, būkite reikalingos ir būkite apsuptos dėkingumo tų, kurie niekados nepavargsta Jūsų laukti, kuriems buvote ir liekate nepakeičiamos.

Būkite laimingos, sveikatos, kantrybės ir begalinės ištvermės Jums !!!

Jonavos ligoninės administracija.