Atsiliepdami į Jonavos rajono savivaldybės Mero M. Sinkevičiaus bei vicemerės B. Gailienės kvietimą teikti pagalbą kenčiantiems nuo karo Ukrainos gyventojams bei Ukrainos ligoninėms, VšĮ Jonavos ligoninės kolektyvas surinko medikamentų, medicininių priemonių, tvarsliavos, infuzinių tirpalų atsargas ir perdavė Jonavos rajono savivaldybės atstovams, kurios bus išsiųstos į kenčiančius nuo karo regionus.

Taip pat, džiaugiamės, kad Ligoninės gydytojas ortopedas – traumatologas K. Z. išvyko į humanitarinę misiją Ukrainoje tiesiogiai padėti nuo karo nukentėjusiems.

VšĮ Jonavos ligoninės administracija