Všį Jonavos ligoninė

Priėmimo skubiosios pagalbos sk. (8349) 69111

Atliekamos šios chirurginės operacijos: išvaržų, hemorojaus, išsiplėtusių venų, laparoskopinės tulžies akmenų šalinimo  ir  išvaržų, poodinių  auglių operacijos. Skyriuje gydomi ir operuojami ligoniai su nosies, gerklės patologija. Vaikams ir suaugusiems atliekamos adenoidotomijos, tonzilektomijos, polipotomijos, radikalios sinusų operacijos. Skyriuje atliekamos šiuolaikiškos  urologinės operacijos: TURP,  nefrektomijos ir kt.

Ištisą parą yra  atliekamas ūmių  pilvo organų susirgimų chirurginis gydymas. Operuoja  kvalifikuoti  ausų-nosies-gerklės chirurgai, urologai,  pilvo chirurgai.